Guardiola, dëgjo Gasperinin: Kur ishte te Barcelona, bëri një gjest që nuk e harroj

Xhan Piero Gasperini po I gëzohet momentit. Për të dhe Atalantën të sfidojë Mancester Sitin e Pep Guardiolës në Ligën e Kampioneve është një festë e vërtetë. ‘Të jesh këtu sot, përballë një skuadre të tillë është motiv krenarie-tha gasperini-në një ndeshje ka shumë zhvillime, e dimë forcën tonë, por në nivel ndërkombëtar duhet të

Vazhdoni leximin →

Atalanta, Skrtel i thotë ‘Po’; kalohet pengesa Barbara

Atalanta ëndërron një goditje të madhe në merkaton e transferimeve dhe kërkon të përfitojë nga rasti e të sjellë në Bergamo, Martin Skrtel i cili tashmë nuk ka skuadër pasi e ka mbyllur kontratën me Fenerbahcen. Sipas të përditshmes ‘La Gazzetta Dello Sport’, ditën e enjte agjenti i futbollistit sllovak, Ksonto shkoi për të takuar

Vazhdoni leximin →