Urim nga Maqedonia, Jasir Asani i jep fitoren Partizanit në ditëlindje

Partizani arriti një fitore tepër të rëndësishme në Superligën shqiptare duke mundur Kamzën dhe duke e parakaluar në renditje. Skuadra kryeqytetase triumfoi 2-1 në stadiumin “Selman Stërmasi”, falë dy golave të shpejtë të shënuar nga sulmuesi Jasir Asani. Shqiptari nga Maqedonia shënoi në minutën e 7-të dhe pastaj në minutën e 23-të, duke i bërë

Vazhdoni leximin →