Xhordi Alba behet baba; e fejuara sjell ne jete vogelushin Piero

Zgjerohet familja e Xhordi Albes. Mbrojtesi i Barcelones ne 18 janar u be baba per here te pare. E fejuara e tij, modelja andaluziane Romarej Ventura solli ne jete femijen e tyre te pare, vogelushin te cilin e quajten Piero.

Xhordi Alba iu drejtua rrjeteve sociale per te ndare lajmin e gezuar me te gjithe ndjekesit e tij duke publikuar nje foto te duarve te vogelushit te porsalindur ye shoqeruar me mesazhin: ‘Ne 18 janar erdhi ne jetet tona, Piero. Vogelushi dhe nena e tij jane mire. Ju falenderoj per mesazhet tuaja-shkruante Xhordi Alba ne profilin e tij ne Instagram.

Sfidanti.al