Wanda Nara në Argjentinë, krejt e zhveshur mbi kalë

Wanda Nara është bashkëshortja dhe agjentja e sulmuesit të Paris Saint Germainit, Mauro Icardi, por edhe një personalitet që spikat shumë në rrjetet sociale me postimet e saj ‘hot’ në kufijtë e erotikës.

Wanda nuk ka pasur asnjëherë komplekse dhe s’e ka pasur aspak problem të postojë foto të saj vetëm e veshur me të brendshme apo topless. Por tani Ëanda Nara kaloi cdo kufij teksa shfaqet krejtësisht e zhveshur.

Zonja Icardi në këtë moment nuk ndodhet në Paris pasi është kthyer në Argjentinë dhe pikërisht aty coi në tilt Instagramin teksa u shfaq krejt e zhveshur mbi një kalë, një foto që mori në total 400 mijë pëlqime në vetëm 2 ditë.

Sfidanti.al