Icardi ‘zemëron’ Wanda Narën: Qeni dhe qenushja ime…

Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë një prej cifteve më të përfolur në botë dhe më i ndjekuri në rrjetet sociale. Sulmuesi i Paris Saint Germainit në Instagram ka rreth 7 milionë ndjekës, kurse ajo 7.5 milionë; cdo postim i tyre merr mijëra pëlqime dhe komente, sidomos kur është sensualja Wanda që poston foto hot.

Vazhdoni leximin →

Wanda dhe fotografitë: Photoshop? Pse, është një krim?

Wanda Nara eshte në Argjentinë per 10 dite. Qëllimi i udhëtimit  ishte që të qëndronte me familjen e saj të cilën ajo nuk e shikonte prej kohësh  për shkak të pandemisë coronavirus. Motra e saj Zaira përpara pak kohësh lindi një fëmijë dhe ajo nuk e kishte takuar ende. Ashtu sic tregon ajo vetë, udhëtimi

Vazhdoni leximin →

Wanda Nara në Argjentinë, krejt e zhveshur mbi kalë

Wanda Nara është bashkëshortja dhe agjentja e sulmuesit të Paris Saint Germainit, Mauro Icardi, por edhe një personalitet që spikat shumë në rrjetet sociale me postimet e saj ‘hot’ në kufijtë e erotikës. Wanda nuk ka pasur asnjëherë komplekse dhe s’e ka pasur aspak problem të postojë foto të saj vetëm e veshur me të

Vazhdoni leximin →

Halloween në kohë Covidi, Wanda Nara ‘cmend’ Instagramin

Halloweeni këtë vit në mbarë botën është festuar ndryshe për shkak të rrethanave të krijuara nga Covid-19. Por pavarësisht situatës, bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara nuk hoqi dorë nga maskimi i saj edhe pse ishte në kushtet e shtëpisë. Për Halloweenin e 2020, Wanda Nara zgjodhi të vishte një kostum që të kujton atë

Vazhdoni leximin →