Viktorija Mihajlovic nga ‘Isola’ në Sardegna; fotot e pushimeve cmendin fansat e saj

Nga plazhet e programit ‘Isola dei Famosi’  tek ato të ishullit të Sardegnas. Këto janë pushimet e Viktorija Mihajlovic e cila në rrjetet sociale ka postuar disa foto që ‘po luan mendsh’ fansat e saj. Së fundmi për vajzën e trajnerit Sinisa Mihajlovic është folur për një përfshirje të saj në një lidhje romantike me Andrea Petagnan, por ajo mohon zërat në mënyrë kategorike. ‘Nuk ka asnjë flirt, e për më tepër nuk ka asnjë dashuri të shpërthyer me të-tha Viktorija-nuk më pëlqen askush, jam beqare dhe e lumtur’.

Sfidanti.al