Viktorija Mihajlovic dhe Andrea Petagna: Për momentin jemi miq, për të ardhmen kushedi…

Viktorija Mihajlovic, një prej vajzave të trajnerit të Bologna, Sinisa Mihajlovic dhe futbollisti I SPAL, Andrea Petagna, kanë ndezur zërat gossip për një histori të mundshme dashurie mes tyre. Ata janë fotografuar së bashku në qendër të Milanos, madje kishte edhe një puthje në faqe që tregon se mes tyre ka një lloj ndjenje edhe pse Viktorija e konfirmon këtë vetëm pjesërisht.

‘Për momentin jemi miq, në të ardhmem kushedi…-u shpreh Viktorija Mihajlovic, vajza e trajnerit serb të Bolognas.

Sfidanti.al