Te lindur ne 2 shkurt; Barcelona uron Pikene e Shakiren per ditelindje

2 shkurti ishte dita e Xherard Pikese e Shakires. Futbollisti spanjoll dhe kengetarja kolumbiane ne kete dite festuan ditelindjen e tyre pasi mbushen respektivisht 31 dhe 41 vjeç.

Gjate kesaj dite, çifti mori shume urime per kete dite dhe klubi i Barcelones nuk mungoi. ‘Sot eshte ditelindja e Xherard Pikè! I bejme urimet tona-shkruhej ne profilin zyrtar ne Twitter te Barcelones, me kete te fundit qe vendosi te uroje edhe te fejuaren e qendermbrojtesit, kengetaren Shakira.

‘Urojme edhe Shakiren. Ia kalofshi sa me mire-ishte urimi i Barcelones per artisten kolumbiane.

Sfidanti.al