Sonia shton “muskujt” tek Interi së bashku me partnerin e saj, Arturo Vidal!

Nuk po flasim për të kaluarën e tyre, pasi është çështje private. Që nga viti 2019 futbollisti i sotëm i Interit, Arturo Vidal, është në shoqërinë e një vajze thuajse moshatare, që është e famshme edhe vetë si “ndërtuese trupi” dhe që ka mbi 3 milionë ndjekës në Instagram. Sonia Isaza do të “sjellë” në Milano edhe trupin e saj muskuloz, diçka që e ajo e ka krijuar për shkak të pasionit të saj për palestrën dhe peshat. Edhe pse është vetëm 1.60 metra shtatlartë, ajo peshon 57 kg dhe është thuajse e gjitha muskuj. Vidali është 33 vjeç, Sonia 32, dhe ndihem mirë me njëri-tjetrin ndonëse kanë pasur familje tjetër më parë.

Sfidanti.al