Sensi në kurthin e ‘Le Iene’; mbetet në të mbathura dhe mes lotëve

Stefano Sensi përfundon në shënjestrën e Le Iene. Programi I njohur investigativ italian I bëri një shaka futbollistit të Interit sigurisht në bashkëpunim edhe me të fejuarën e këtij të fundit Xhulia Amodio që e la të besonte se Sensi do të ishte imazhi I një linje kostumesh që I firmos ajo vetë me mesfushorin që erdhi në studio I përlotur

Në imazhet e para që u zbuluan në ëebsite-n e programit, futbollisti u shfaq teksa bënte sfilatë iu veshur me boksera plot gurë brilantë dhe më pas shpërthen tragjedia. Sensi përfshihet në një debat me të dashurën e tij dhe mes lotëve shkon në banjë për t’u ndërruar. ‘Nuk doja t’I bëja këto dreq fotoje-bërtiste ai.

Sfidanti.al