Ronaldo, pushime me familjen në një jaht prej 6 milionë Eurosh

Pas një ndeshjeje në tjetrën, kur mund të ketë një ditë pushim, Cristiano Ronaldo e shijon në maksimum sic ndodhi këtë radhë kur ai kaloi një ditë relaksi në jahtin e tij, një Azimut Grande, 27 m e gjatë dhe me një vlerë prej 6 milionë Euro. Sigurisht ylli i Juventusit nuk ishte i vetëm, por i shoqëruar nga e dashura e tij, Georgina Rodriguez dhe fëmijët e tij. Cifti, që është shumë aktiv në rrjetet sociale, postoi foto të shumta nga kjo ditë pushimi në det në një jaht që I ka të gjitha komoditetet e mundshme.

Sfidanti.al