Radek Stepanek do te behet baba; e fejuara Nikole eshte shtatzene

Tenisti Radek Stepanek se shpejti do te behet baba. Bashkeshortja e tij, ish tenistja Nikole Vaidisova eshte shtatzene, lajm qe e konfirmoi vete Vaidisova nepermjet nje postimi ne rrjetin social Instagram.

‘Jemi shume te lumtur te bejme te ditur se veren e ardhshme familja jone do te behet me nje anetar te ri shume special dhe ne po ju zbulojme dhuraten e pare ne garderoben e femijes-shkruante Nikole Vaidisova ne postimin e saj ne Instagram.

Sfidanti.al