Modelja e ‘Playboy’ Ejpril Samers i ofron ‘ngushellim’ Ikardit

Ejpril Samers eshte nje tifoze e flakte e Interit dhe kjo fale Roberto Mançinit. Modelja e ‘Playboy’ u shnderrua nje admiruese e trajnerit italian kur ai drejtonte Mançester Sitin dhe kur Mançini mori drejtimin e Interit ajo u be edhe tifoze e zikalterve.

Dashuria per klubin milanez u rrit shume qe nga momenti kur u transferua ne Itali dhe Ikardi eshte bere sulmuesi i saj i preferuar. Se fundmi ne media eshte folur shume per nje krize te Ikardit me Vanda Naren me kete te fundit qe dyshohej se e ka tradhetuar me Brozovic. Zera qe u pergenjeshtruan, por qe nuk penguan Ejpril qe t’i ofronte ‘ngushellimin’ e saj.

‘I dashur Ikardi, nese keto zera dashakeqe jane te verteta mund te qash ne krahet e mi vogelushi im-shkruante Ejrpil Samers ne profilin e saj ne Twitter.

Sfidanti.al