Kush eshte Sara Rodrigues? Muza frymezuese e Andre Silves

Muajt e pare te Milani nuk kane qene te lehta per Andre Silven, por kohet e fundit gjerat kane ndryshuar per futbollistin portugez te kuqezinjve. Golat  qe i dhane fitoret Milanit ne ndeshjet me Xhenoan dhr Kievon kane bere qe te mdryshohet opinioni i krijuar ne lidhje me kete futbollist.

Sigurisht meriten per kete shperthim te Andre Silves i vleresuar ne maksimum dhe nga Kristiano Ronaldo e ka trajneri Xhenaro Gatuzo. Por eshte edhe nje person tjeter qe duket se ndikon per mire te futbollisti. Behet fjale per te dashuren e tij, Sara Rodrigues, modelja 21 vjecare e diplomuar edhe ne inxhinieri. Bukuroshja Rodrigues qe ka 51 mije ndjekes ne Instagram, duket se ka ditur te beje gjithcka mire me sulmuesi portugez te Milanit qe po i gezohet formes shume te mire ne keto jave te fundit.

Sfidanti.al