Felaini nuk rresht se befasuari; look i ri i tipit Mickey Mouse

Maruan Felaini gjithnje ka spikatur ne aspektin fizik per modelin e flokeve te tij te stilit afrikan, por kete radhe mesfushori belg vendosi qe te shkoje me larg dhe te surprizoje te gjithe. Futbollisti i Mançester Junajtid vendosi t’i prezantoje nje look te ri disi ekstravagant me floket e mbledhur mbi koke qe te kujtojne veshet e medhenj te personazhit te njohur te Disney, Micky Mouse.

Dhe e gjithe kjo  u be per nje sherbim fotografik per versionin anglez te revistes GQ Style. Nje look ky qe padyshim ka rene ne sy dhe tashme ne rrjetet sociale kane filluar ironite mbi Felainin.

Sfidanti.al