E fyejne tifozet, Davide Santon ne ‘heshtje sociale’, mbyll profilin e tij ne Instagram

Interi nuk shkoi me shume se barazimi 1-1 me Romen ne ndeshjen e se dieles, dhe tifozet te gjithe inatin ia nxorren Davide Santon. Nuk munguan fyerjet ne drejtim te mbrojtesit te cilit i doli ne mbrojtje trajneri Spaleti. Ne momentin e zevendesimit Santon kerkoi ndjese tifozeve, por kjo nuk i ndali ata te leshojne fjale fyese.

Santon gjeti menyren per te reaguar ndaj ketyre kontestimeve duke ndermarre hapin e ‘heshtjes sociale’ me mbylljen e profilit te tij ne Instagram.

Sfidanti.al