Gafa në rrjetet sociale e Borusia Dortmund; ngatërron Interin me Milanin

Shorti i fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve për sezonin 2019/20 i hedhur pasditen e së enjtes e vendosi Borusian e Dortmundit dhe Interin në të njëjtin Grup, F së bashku me Barcelonën e Slavian e Pragës. Por klubi gjerman i ngatërroi skuadrat e Milanos. Sapo në ekran u shfaq emri i ekipit zikaltër, Borussia Dortmund u shfaq në rrjetin social Tëitter, por i bëri tag…Milanit.

Një gafë e vogël që u kap shumë shpejt fdhe gabimi u korrigjua me Borusia Dortmund që bëri një tjetër postim por këtë radhë bëri tag emrin e skuadrës së duhur.

sfidanti.al