Premier League, tjetër skandal; lojtari thyen karantinën për një festë ‘hot’ në Paris

Skandali bie sërish në premier League angleze në këtë kohë pandemie. Tabloidi ‘The Sun’ tregon historinë e një futbollisti të këtij kampionati, por pa ia zbuluar identitetin, I cili ka thyer rregullin e karantinimit që është në fuqi në Britaninë e Madhe dhe në Francë për të udhëtuar drejt Parisit për të marrë pjesë në

Vazhdoni leximin →

Levandovski dhe vajza me Bentli, por çmimi ndryshon 1 000 herë!

Sulmuesi polak i Bajernit postoi një foto interesante dhe familjare në rrjetet sociale, ku kishte dalë bashkë me bijën e tij, Klarën 3-vjeçare. Robert Levandovski ishte i hipur në makinën e tij, “Bentli Kabrio”, një “shtojzovalle” britanike me forma të shkëlqyera dhe ngjyrën e thellë të blertë. Në krah tij, Klara e vogël, me një

Vazhdoni leximin →

Jo vetëm gola, Son është edhe një sniper i vërtetë

Kampion me topin në këmbë, por edhe me armë në dorë.Son Heung Min  e mbylli programin e stërvitjes së detyruar ushtarake prej 3 javësh duke qenë më i miri nga të 157 ushtarët. Sulmuesi i Tottenhamit  mori 100 pikët maksimale në vlerësimin psikologjik, por ai mori nota të shkëlqyera edhe në lëndët e tjera mes

Vazhdoni leximin →