Videoja seksuale, Valbuena fal Benzemanë, por me kusht: Do ia shtrëngoj dorën, por ta zgjasë ai I pari

Një video seksuale, kërcënimi , madje edhe tentativë për shantazh; kjo është historia e Matjë Valbuenas, që ishte viktima e situatës dhe Karim benzema, bashkëpunëtor dhe që del në dritë pas shumë kohësh. Sulmuesi I Realit të Madridit ishte protagonist në shantazhin e bërë ndaj ish futbollistit të Marsejës cdhe Lionit me Benzemanë që tentoi

Vazhdoni leximin →

Lamtumirë Lena, Draksler ka zgjedhur Setani

Julian Draksler ka gjetur një dashuri të re. Futbollisti I Paris Sën Zhermenit është ndarë nga Lena Shtifel dhe zemrën e tij duket se ia ka rrëmbyer Setani Taing. Mesfushori gjerman prej kohës është parë në shoqërinë e kësaj balerine dhe koreografeje franceze në shoqërinë e së cilës festoi edhe Halloëeenen në fund të muajit

Vazhdoni leximin →

Familja Messi, tani në versionin ‘Simpson’

Rino Russo është një artist Italian që vizaton dhe I publikon në rrjetet sociale imazhet e personave të famshëm në versionin e serialit të njohur amerikan në kartona ‘The Simpsons’. Këtij procesi nuk I ka shpëtuar as familja e yllit argjentinas të Barcelonës, Messi dhe familja e tij. Ruso postoi në profilin e tij në

Vazhdoni leximin →

Stadiumet në lego të vogëlushit Xho Brajant

Në Angli është një tifoz I vogël me një pasion të madh; bëhet fjalë për Xho Brajant, 11 vjec dhe që ka hobi të ndërtojë stadiume me lego. Dhe gjithcka bëhet në perfeksion sipas origjinalit dhe plot me detaje, por ka një të dhënë të vecantë; Xho është anglez, por është I apasionuar pas Bundesligës

Vazhdoni leximin →

Shakira rrëfen momentin më të vështirë në jetën me Pike

Shakira është  bërë protagoniste e ekraneve të mëdha pasi në Barcelonë u  shfaq premiera e filmit ‘Shakira në koncert: El Dorado World, Tour’, një film me metrazh të gjatë që flet për turin që artistja kolumbiane zhvilloit vitin e kaluar në 22 vende. Këngetarja 42 vjecare  në këtë dokumentar përvc disa prapaskenave të turit të

Vazhdoni leximin →