Kutinjo kthehet i qeshur tek Liverpuli, por a luan ndaj Sitit?

Koha është shëruesi më i mirë për gjithçka. Edhe për brengën e madhe të Filip Kutinjos, që dështoi në realizimin e dëshirës së tij të zjarrtë për të shkuar tek Barcelona. Tashmë, ylli brazilian, pasi u pengua nga Liverpuli dhe Jurgen Klopi, u detyrua të bënte kthimin në “bazë” që nga kombëtarja e Brazilit që

Vazhdoni leximin →