Myrto Uzuni është idhulli i tifozëve të Granadës!

Edhe pse nuk shënoi në ndeshjen e fundit, mbetet i veçantë. Myrto Uzuni ka hyrë në zemrat e tifozëve të Granadës, duke qenë protagonisti kryesor në sezonin e jashtëzakonshëm të ekipit. Skuadra bardhekuqe është praktikisht e ngjitur në elitën e futbollit spanjoll, dhe përkrahësit e Granadës kanë dalë në rrugët e qytetit duke pritur ekipin

Vazhdoni leximin →