Tenis, papritur Sinner ndihet keq dhe vjell në Pekin

 Pasi fitoi setin e parë 6-4 dhe humbi të dytin 6-3 ndaj Dimitrov, tenisti italian, Yanick Sinner ka kaluar një moment të sikletshëm në ndeshjen e luajtur për llogari të turneut të Pekinit. Italiani u rinis fuqishëm në setin e tretë dhe kur ndeshja ishte fiksuar 3-0 në favor të tij, ai shfaqi probleme fizike

Vazhdoni leximin →