Barcelona zemërohet me presidentin e Ligës dhe humbet besimin

Po bëhet gjithnjë e më serioze polemika e Barcelonës dhe Ligës spanjole (LFP) e cila organizon kampionatet profesionistë, pas episodit të ndodhur në ndeshjen Valencia me Barcelonën.  Fjalët e presidentit Tebas kanë rënduar shumë klubin katalan, pasi nuk është në nderin e këtij klubi të dëgjojë fjalët: “  Simulim në grup, sa jeni bërë qesharakë”.

Vazhdoni leximin →