Goditi ish të dashurën, Coman ia hedh me 5000 Euro gjobë

Sulmuesi i Bayernit të Mynihut Kingsley Coman ia hodhi paq për dhunën e ushtruar ndaj ish të dashurës së tij, Sephora.  Gjykata i dha atij vetëm dënim financiar; një gjobë prej 5000 Euro si dhe e detyroi të paguajë që të gjitha shpenzimet ligjore të Sephores. Gjithcka ndodhi në muajin qershor kur Sephora denoncoi futbollistin

Vazhdoni leximin →