Pep Guardiola dhe rregullat e seksit tek Mançester Siti!

Është i rreptë Pep Guardiola. Duket i tillë ka qenë edhe tek Barcelona dhe tek Bajerni, por një nga të veçantat e tij është rregulli për marrëdhëniet seksuale të lojtarëve me partneret e tyre. “Nuk dua seks pas mesnatës”, – ishin fjalët e trajnerit me të shkelur tek Mançester Siti. Ish-lojtari i “Qytetarëve”, Samir Nasri,

Vazhdoni leximin →