Arnold Schwarzenegger, vizitori i luksit në ‘Camp Nou’

‘Camp Nou’ ka qenë objekt vizite i një personaliteti tejmase të njohur dhe ai ishte as më shumë e as më pak,por vetë Arnold Schwarzenegger. Aktori hollivudian ndodhet në Barcelonë për të promovuar Arnold Classicc Europe, eventi më i rëndësishëm përsa i përket bodybuilding në Kontinentin e Vjetër. I shoqëruar nga zëvendëspresidenti i Barcelonës, Carles

Vazhdoni leximin →