Juventusi, nga  inati i Milanit..dhunohet Sampdoria

Trajneri Alegri ka marrë përgjigjen e duhur nga ekipi që u shndërrua në “delta forcë” në ndeshjen përballë Sampdorias, ku porta e saj mblodhi 4 gola. Dhe për këtë askush nuk dyshonte sepse Juvja nuk është e zonja për të zhgënjyer dy herë meradhë. Alegri nuk shfaqet i lumtur sepse e njeh mirë karakterin e

Vazhdoni leximin →