Çfarë do Nejmari në Barcelonë? Tifozët janë të zemëruar!

Sulmuesi i PSZH-së, Nejmar, vizitoi, këto ditë, ish-bashkëlojtarët e tij në “Kamp Nou” dhe besojeni ose jo, por klubi i Barcelonës u lavdërua në profilin zyrtar të Twitterit të saj, duke publikuar edhe një foto të Nejmarit dhe të ish-bashkëlojtarëve të vet te Barcelona, por, sidoqofë, interesante ishte se në këtë foto mungonte Lionel Mesi.

Vazhdoni leximin →