Barcelona per pazar ne Madrid? “Blasfemia” quhet Isko

Ne “Kamp Nou”, tanime, kane pergatitur planin B, nese transferimi eventual i Veratit nga PSZH-ja nuk do te perfundoje ashtu sikurse shpresohet. Dhe nuk eshte fjala per Toni Krosin, sikurse po spekulohet ne disa mediume spanjolle. Sipas informacioneve me te fundit, trajneri i ri i Barcelones, Ernesto Valverde, synon qe te sjelle ne ekipin e

Vazhdoni leximin →