Kavani shënon, dhe “yjet” rrinë e vështrojnë!

Ishte ndeshja që ai priste, ose të paktën kështu mendohej. Edinson Kavani nuk e la rastin t’i shpëtonte nga dora dhe u bë njeriu-fitore në sfidën e Paris SG ndaj Tuluzës. Në “Stadë dë Prensis” ishin dy yje që “rrinin e vështronin”, ndërsa sulmuesi uruguajan shënonte golin e vetëm të ndeshjes, që në minutën e

Vazhdoni leximin →