Suzi Kortez, që tani ka mbëritur në Rusi

Suzi Kortez, Mis Bum Bum 2015, nuk e ka fshehur kurrë pasionin e saj për futbollin dhe veçanërisht për Barcelonën. Modelja braziliane, tashmë po pret me padurim fillimin e Botërorit, “Rusia 2018. Dhe në evenimente të tilla nuk ofrojnë magji vetëm ata që luajnë në fushën e lojës, por edhe njerëzit e shkallëve, aq më

Vazhdoni leximin →