Reali durim mbretëror për Donarumen dhe sulmuesin Mbape

Real Madrid nuk do t’i transferoj Gianluigi Donnarumman dhe Kylian Mbappen gjatë kësaj vere E përditshmja sportive madrilene, Marca, ka zbuluar se trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i gatshëm të presë deri në verën e ardhshme për t’i transferuar Gianluigi Donnarumman dhe Kylian Mbappen. Donnarumman, i cili ka refuzuar vazhdimin e kontratës me

Vazhdoni leximin →