Guardiola: Nuk ka më dhurata për kundërshtarët

Manchester City nuk gaboi në shtëpi dhe mposhti me shifrat 2-0, Everton falë një dygolëshi të Erling Haaland. Pas ndeshjes, trajneri i “the citizens”, Pep Guardiola theksoi se ishte sfidë e vështirë përballë një kundërshtari që mbrohet mirë ndërsa shtoi se tashmë që Haaland është rikthyer, skuadra përfiton një avantazh të madh. “Everton është një skuadër

Vazhdoni leximin →