Tirana, titulli dhe lista e dasmave

Do të mbahet mend gjatë ndeshja e Tiranës me Skënderbeun, sepse, tani e tutje, flitet se do të bëhet modë martesa në prag të ndeshjeve të mëdha. Sido që të shkojë puna, kjo e Gentian Muçës, ishte diçka special dhe, me të vërtetë, pati bekimin e Zotit. Llokume para ndeshjes, “llokume” gjatë ndeshjes dhe festa

Vazhdoni leximin →