Zhgënjejnë sërish 19-vjeçarët e Bulkut

Shqipëria U-19 e drejtuar nga Ervin Bulku ka dështuar totalisht në fazën e parë eliminatore të Europianit të kësaj grupmoshe. Kuqezinjtë humbën të tre përballjet e grupit, duke mos arritur të marrin asnjë pikë, ndonëse patën favorin që t’i zhvillonin të tre takimet në stadiumin “Elbasan Arena”. Pas humbjes 3-1 ndaj Irlandës dhe 2-0 ndaj

Vazhdoni leximin →