Santi Kasorla i Arsenalit befason edhe nga infermieria

Santi Kasorla i Arsenalit befason edhe nga infermieria .Santi Cazorla pritej që të mungonte të paktën tre muaj pas operacionit të bërë në gju por, në një video të postuar në llogarinë e tij në Instagram ai është shprehur se do rikthehet pas 2 muajsh. Kasorla i ka falënderuar të gjithë mbështetësit e tij dhe

Vazhdoni leximin →