Fundjavë dasmash në sport; martohet edhe Karolin Vozniacki

E shtuna nuk ishte ditë dasme vetëm për Serhio Ramos e Pilar Rubion. Bota sportive në të vërtetë shënoi një tjetër event martesor; atë mes tenistes Karolin Vozniacki dhe basketbollistit të NBA, David Lee. Ceremonia e martesës së danezes me amerikanin u zhvillua në rajonin e Toskanës në Itali dhe të ftuar në të ishin

Vazhdoni leximin →