Keisuke Honda rol i dyfishte; tani dhe trajner kombetareje

Keisuke Honda dyfishon pergjegjesite e tij. Pak dite pas firmes me Melbourne Victory, futbollisti 32 vjecar japonez u prezantua edhe si trajneri e Drejtori i Pergjithshem i perfaqesueses se Kamboxhias. Ish futbollisti i Milanit do te kerkoje te kombinoje detyrat e tij duke mbajtur videokonference me stafin e tij nje here ne jave nga Melberni.

Vazhdoni leximin →