Totti ‘del në pension’, Illary Blasi thotë me shaka: Nuk e di si do ta duroj gjithë ditën në shtëpi

Francesco Totti u largua përfundimisht nga futbolli dhe në pasditen e së dielës mori të gjitha nderimet që i takonin një legjende si ai. Ishte një lamtumirë prekëse ajo e Francesco Tottit, i cili gjithë karrierën e tij ia dedikoi vetëm skuadws sw.  Por vetëm pak ditë përpara këtij largimi, bashkëshortes sw kapitenit të verdhekuqve,

Vazhdoni leximin →