Halandi? Jo, Bajerni preferon lojtarë si Hofman dhe Zabicer

Kur mediat gjermane lexuan lajmet për pretendimet e Mino Raiolës për rrogën dhe komisionin për Erling Halandin, ato nxorrën menjëherë titullin: Bajerni dhe Dortmundi nuk kanë asnjë shans! E vërtetë, dhe bavarezët e dinë mirë këtë gjë ndaj po punojnë për të bërë përforcimet e duhura, sipas parimit “shtriji këmbët sa ke jorganin”. “Bildi” njofton

Vazhdoni leximin →