Panik midis tifozëve, ç’ishte kjo deklaratë e Lionel Mesit?!

Megaylli i Barcelonës dhe i Argjentinës, Lionel Mesi, mbas ndeshjes së fundit të La Ligës, i bëri tifozët që të shqetësohen shumë, pasi deklaroi se ai ka në plan që “t’i varë në gozhdë” këpucët e futbollit! Mbas fitores së thellë 8-2 të Barcelonës në ndeshjen ndaj Hueskës së sapongjitur në konkurrimin elitar spanjoll, në

Vazhdoni leximin →

Mikitarian, mos harro ditët e gozhdës së artë…

Armeni Henrik Mikitarian  ka thënë se është i lumtur me kualifikimin e Mançester Junajted dhe shpreson të bëjë mirë në të ardhmen, ndonese fillimi ka qene njw udhetim në ferrin Murinjo. “Pjesa e parë nuk ishte më e mira për ne, por në të dytën ia kemi dalë mirë”. “Gjëja më e rëndësishme është të

Vazhdoni leximin →