Bajerni i Mynihut, me qiri  e gjeti drejtorin sportiv

Bajerni kishte kohë që kërkonte një drejtor sportiv të ri, me qëllim që të zëvendësonte në këtë post Matias Zamerin e larguar dhe, sipas mediumeve gjermane, kryesia e klubit bavarez ka gjetur një zgjidhje të mirë. Pasi presidenti i Bajernit, Uli Hënes, bëri të ditur se këtë post e kishin refuzuar figura të tilla, si

Vazhdoni leximin →