Barcelonë është në prag të luftës me Uruguajin për Arauhon!

Shpresa në “Kamp Nou” është që skuadra “çarrua” të mbajë premtimin dhe të mos nxitohet me kthimin në fushë të qendërmbrojtësit. Tek Barcelona janë shumë të shqetësuar për Ronald Arauhon i cili humbi shumë ndeshje këtë sezon për shkak dëmtimi (që në 24 shtator), por që gjithsesi shkoi në Kupën e Botës me Uruguajin. Katalanasit

Vazhdoni leximin →