Antonella Rocuzzo prezanton anëtarin e ri të familjes Messi

Bashkëshortja e yllit të Barcelonës, Lionel Messi, Antonella Rocuzzo rishfaqet në rrjetet sociale për të prezantuar anëtarin më të ri të familjes dhe bëhet fjalë për një qenush të vogël. Argjentinasja me anë të 3 fotografive të postuara në Instagram zbuloi qenushin e vogël që ajo vetë pohoi se e kishin quajtuer Abu ‘Ky është

Vazhdoni leximin →