Viktoria Bekam si ‘vjehrra përbindësh’; tërbohet për lidhjen e të birit me Rita Orën

Tabloidi britanik ‘The Sun’ së fundmi publikoi foto të Bruklin Bekam, djalit të David dhe Viktoria Bekam, së bashku me këngëtaren e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora. Fotot ishin bërë muaj më parë dhe lanë të kuptohet se ata ishin në një lidhje dashurie sekrete që Viktoria Bekam nuk e aprovoi asnjëherë.

‘Viktoria e bëri të qartë se kjo lidhje nuk i dukej e mirë-tregon për tabloidin një mike e ish pjesëtares së grupit ‘Spice Girls’ duke vënë më dukje edhe diferencën në moshë me Bruklinit dhe Ritës me Bruklin në atë kohë ishte 18 vjec dhe Rita Ora 26.

Por mikja e Viktoria Bekam shtoi se pavarësisht faktit se Rita Ora ishte 8 vjet më e madhe se Bruklin ata ia kalonin shumë mirë bashkë. Gjithsesi, tani Bruklin ka një tjetër lidhje atë me modelen 21 vjecare Hana Kros me të cilën ka bërë shumë foto që i ka postuar në rrjetet sociale.

sfidanti.al