Uejn Runi ‘kapet mat’ me një femër në Vankuver, tërbohet bashkëshortja Kolin

Uejn Runi përfshihet në një tjetër skandal tradhëtie. Sulmuesi anglez është parë në një hotel në Vankuver të Kanadasë në shoqërinë e një femre që nuk është bashkëshortja e tij Kolin, lajm që është bërë i ditur nga ‘The Sun’ që publikoi fotot dhe videon e këtij takimi.

Sipas tabloiditi të njohur britanik imazhet e Runit dhe femrës misterioze me tatuazh në krah janë siguruar në orën 05:30 të mëngjesit teksa kthehej pas një sërë festash plot alkool së bashku me shokët e tij të skuadrës. ‘Pritën pak dhe më pas Runi dhe ajo femra u ngjitën bashkë në ashensor-shpjegon për ‘The Sun’ një prej dëshmitarëve okularë të takimit.

Ajo cfarë u publikua nga The Sun nuk i ka pëlqyer aspak bashkëshortes së Runit, Kolin, nëna e 4 fëmijëve të futbollistit, e cila, sipas ‘Daily Mail’ u tërbua dhe i kërkoi Runit të zgjidhë menjëherë kontratën me DC United në Uashington.

Synimi i Kolin është që Runi të ndërpresë aventurën e tij në MLS dhe të fokusohet në jetën me të dhe 4 fëmijët në shtëpinë e tyre në Ceshajër në Angli

sfidanti.al