Tatiana Gomez, “muza” seksi e Kolumbisë

Kolumbia po kalon një periudhë shumë të vështirë në futboll, aq sa do ta ketë shumë të vështirë kualifikimin në Botërorin “Rusia 2018”. Por sidoqoftë i ka mbetur një “muzë”, e cila në fakt e ka të lidhur dashurinë e saj për Kombëtaren, me një emër të veçantë. Ajo është Tatiana Gomez, bukuroshja kolumbiana, e fejuara e Frank Fabra, mbrojtësit të përfaqësueses dhe të Boka Juniors.