Sofija Milosevic; bukuroshja serbe që rivalizon me Wanda Narën

Wanda Nara, bashkëshortja e Mauro Icardit, ka gjetur prej kohësh një rivale të denjë për titullin e partneres më sexy të futbollistëve(WAG). Bëhet fjalë për Sofija Milosevic, e fejuara e Adem Ljajic, aktualisht futbollist i Torinos, e cila duket se ka tërhequr jo pak vëmendjen në Itali dhe të mendosh se Ljajic gjatë verës së kaluar ishte shumë pranë kalimit te Celta. Por në fund, futbollisti serb vendosi që të qëndrojë në Itali për ta bërë të fejuarën e tij një prej muzave më të pëlqyera të Serisë A. Duket se ndikimi Sofijas tek Ljajic u pa edhe këtë të shtunë teksa ai shënoi në barazimin 1-1 në derbin me Juventusin duke shtyrë festën e titullit për Zonjën e Vjetër.

sfidanti.al