Shakira e Pike, më të dashuruar se kurrë

Që nga momenti kur Xherard Pike dha intervistën te ‘La Resistencia’ me gazetarin David Broncano, ai ka zënë faqet e para të mediave. Madje edhe e fejuara e tij Shakira ka dashur të japë opinionin e saj për këtë intervistë të tij duke e shprehur me të madhe dashurinë e saj për Xherard Pike; ‘Sa i bukur është bashkëshorti im-shkruante shakira teksa postonte një video të momentin’

Kanë kaluar 3 ditë dhe artistja kolumbiane postoi në Instagram një tjetër imazh ku ajo është së bashku me Pike me ciftin që ishte veshur njësoj deri te atletet në një autolavazh. ‘Përkëdhelje në lavazh makinash-shkruante 42 vjecarja përkrah fotos që në më pak se 1 orë grumbulloi 350 mijë ‘Like’ dhe 3 mijë komente.

sfidanti.al