Sem, “Topi i Artë” i Kris Smolling

Sem Kuk është ndoshta “Wag 2016”. Një gjë të tillë në fakt e ka dekretuar El Balon Rosa, që në klasifikimin e saj special, mikesha e Kris Smolling ishte në krye të listës së bukurosheve të futbollit. Ndoshta Sem është edhe arsyeja, pse mbrojtësi i Mançester Junaited dhe përfaqësueses së “Tre Luanëve”, po kalon një periudhë të mirë edhe në fushën e lojës.

Sfidanti.al