Pique, 400 ndeshje me Barcelonën; e feston edhe Miss Bumbum

Gerard Pique të shtunën ndaj Alaves luajti ndeshjen e tij të 400 me fanelën e Barcelonës, një e dhënë që festohet me entuziqazëm nga Suzy Cortez. Dikur fituesja e konkursit Miss Bumbum dhe një tifoze e flaktë e skuadrës katalanase, Cortez,  që arriti në kuotën e 1 milionë ndjekësve në Instagram, uroi Pique sipas mënyrës së saj; pozoi me fanelën e mbrojtësit 30 vjecar sigurisht duke zbuluar hiret e saj për të cilat edhe njihet në botë. Ajo nuk e la me kaq, por festoi edhe blerjen e Dembele nga ana e Barcelonës ndërkohë që bëri fakt të kryer edhe ardhjen e Coutinhos te nënkampionët të spanjës.

sfidanti.al